Aktywna Tablica 2021

Profesjonalna pomoc w zakresie obsługi zakupionych urządzeń

montaz-i-serwis-aktywna-tablica

INFOLINIA TECHNICZNA

MONTAŻ, SERWIS, WSPARCIE TECHNICZNE

Zadzwoń do naszych ekspertów technicznych, którzy pomogą rozwiązać wszelkie problemy dotyczące obsługi zakupionych urządzeń. Eksperci techniczni wyjaśnią działanie narzędzi multimedialnych oraz oprogramowania. Umów się na montaż z naszymi serwisantami w swojej placówce. Zapewniamy dogodne terminy i profesjonalną obsługę.

Umów się na bezpłatny montaż w swojej placówce na terenie całego kraju

Realizując Aktywną Tablicę właśnie z nami gwarantujemy bezpłatny montaż, podłączenie i pierwsze uruchomienie urządzeń, a także serwis posprzedażowy na terenie całego kraju. Nasi doświadczeni pracownicy dojadą do Państwa placówki i pomogą w usłudze montażu oraz serwisu. Dbając o nieustanne podwyższanie jakości obsługi wyszliśmy z inicjatywą utworzenia nowego działu Serwisu. Grupa serwisantów jest do Państwa dyspozycji i w przypadku jakichkolwiek potrzeb służy wsparciem na miejscu, w Państwa placówkach, na terenie całego kraju:

Podłączymy okablowanie

Wgramy oprogramowanie

Uruchomimy sprzęt

Przetestujemy zestaw

Zamontujemy zestaw

Wykonamy kalibrację

PRZESZKOLIMY KROK PO KROKU Z OBSŁUGI SPRZĘTU.

Nasi pracownicy zmontują wyposażenie szybko, dokładnie i profesjonalnie, udzielą informacji o sposobie jego użytkowania.
Wsparcie i serwis z dojazdem w całej Polsce Aktywna Tablica

Z firmą Moje Bambino nie muszą się Państwo obawiać, że nie poradzą sobie z obsługą oraz uruchomieniem oferowanych multimediów. Obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna, a w przypadku jakichkolwiek trudności możecie Państwo liczyć na bezpłatny montaż, serwis oraz wsparcie techniczne profesjonalnej kadry.

Masz pytania? Skorzystaj z najczęściej zadawanych pytań i znajdź odpowiedż.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na pytania, a także pomogą rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące Programu Aktywna Tablica 2021 oraz proponowanych przez nas rozwiązań.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Z kim mogę się kontaktować, aby uzyskać informacje, jak prawidłowo wypełnić i złożyć wniosek?

Nasz profesjonalny zespół konsultantów i ekspertów oferuje pomoc w pisaniu wniosku w Programie Aktywna Tablica 2020-2021. Świadczymy kompleksowe wsparcie w realizacji projektu na każdym jego etapie. Zadzwoń na infolinię, by uzyskać informacje na temat prawidłowego wypełnienia wniosku. Możesz to zrobić w asyście naszych konsultantów, lub umówić się na wizytę eksperta w Twojej szkole.

Gdzie mogę zamówić monitory interaktywne insGraf DIGITAL?

Monitory interaktywne insGraf DIGITAL są do zakupienia w sklepie internetowym www.mojebambino.pl

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami: 42 233 77 77

Do jakich placówek edukacyjnych przeznaczone są monitory?

Monitory interaktywne insGraf DIGITAL przeznaczone są do placówek edukacyjnych: szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, a nawet żłobków, przedszkoli oraz obiektów biznesowych.

Gdzie mogę kierować pytania związane z montażem, serwisem czy prośbą o wsparcie techniczne zakupionych urządzeń?

Zadzwoń do naszych ekspertów technicznych. Pomogą Ci rozwiązać wszelkie problemy z zakresu obsługi zakupionych urządzeń. Wyjaśnią sposób działania narzędzi multimedialnych, oraz oprogramowania. Umów się na montaż z naszymi serwisantami w swojej placówce. Działamy na terenie całego kraju. Gwarantujemy dogodne terminy i profesjonalną obsługę.

Infolinia, wsparcie techniczne: tel.: 600 992 549

Gdzie mogę kierować pytania dotyczące pisania wniosku / rekomendowanych pomocy do pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi?

Zadzwoń na naszą infolinię dedykowaną SPE. Nasi konsultanci posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań. Do każdego klienta i zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, dając gwarancję jakości i satysfakcji.

SPECJALNE POTRZEBY EDUKACYJNE: tel.: 42 233 79 79

Skorzystaj z naszych zasobów

WIDEO TUTORIALE

Zobacz, jak pracować z monitorem insGraf DIGITAL

LEKCJE ZDALNE

Sprawdź, jak prowadzić lekcje online

KONTAKT

Zadzwoń lub napisz i zapytaj konsultanta o poradę

KOORDYNATORZY DS. PROGRAMU AKTYWNA TABLICA

anita smolińska, koordynator projektu aktywna tablica umożliwiającego dofinansowanie na monitory interaktywne

ANITA SMOLIŃSKA

KOORDYNATOR DS. PROGRAMU

Koordynator na województwa: lubuskie, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie

tel: 781 980 221
a.smolinska@mojebambino.pl

mateusz kociuba ekspert ds programu aktywna tablica oraz monitorów interaktywnych

MATEUSZ KOCIUBA

KOORDYNATOR DS. PROGRAMU

Koordynator na województwa:
podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie, małopolskie, śląskie

Tel: 667 622 034
m.kociuba@mojebambino.pl

piotr waś ekspertr ds programu aktywna tablica i ekspert ds monitorów interaktywnych

Rządowy program Aktywna Tablica ma na celu rozwój infrastruktury oraz umiejętności uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych. Projekt Aktywna Tablica umożliwia wyposażenie placówek oświatowych w nowoczesne technologie. Nie od dziś wiadomo, że multimedia na zajęciach zwiększają koncentrację, skupienie oraz wspomagają zaangażowanie uczniów. W obecnym roku kwota Rządowego dofinansowania będzie wynosić 361 455 000 zł ( z czego kwota finansowana przez państwo, nie może przekroczyć 80% całego zakupu, pozostałe 20% finansuje organ prowadzący). W tym roku można wnioskować o dofinansowanie na zakup monitorów i tablic interaktywnych, projektora, głośników lub innych urządzeń pozwalających na przekaz dźwięku oraz pomocy dydaktycznych. W ramach programu Aktywna Tablica na wsparcie mogą liczyć szkoły podstawowe, które nie otrzymały wsparcia w poprzednich latach, szkoły ponadpodstawowe, szkoły podstawowe, które kształcą uczniów niewidomych, szkoły podstawowe, do których uczęszczają uczniowie z zaburzeniami rozwojowymi utrudniającymi lub uniemożliwiającymi proces nauczania oraz specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze dla uczniów niewidomych lub słabosłyszących. W ofercie Moje Bambino znajduje się bogaty wybór innowacyjnego sprzętu oraz pomocy dydaktycznych, które można zakupić z Rządowego dofinansowania. Ponadto mogą Państwo liczyć na szeroki wachlarz usług, takich jak wsparcie na każdym etapie realizacji programu, porada i pomoc przy wypełnianiu wniosku oraz montaż i serwis zakupionych sprzętów.
Przy realizacji programu Aktywna tablica z firmą Moje Bambino mogą Państwo liczyć na wsparcie ekspertów technicznych, którzy pomogą rozwiązać wszelkie wątpliwości dotyczące obsługi monitorów, tablic interaktywnych, projektorów oraz innych zakupionych urządzeń. Pomogą także wyjaśnić działanie narzędzi multimedialnych oraz nabytego przez Państwa oprogramowania.
Potrzebujecie pomocy przy montażu zakupionego sprzętu? Albo macie wątpliwości co do jego obsługi?
Skontaktujcie się z naszymi koordynatorami!