Aktywna Tablica 2024

Sprzęt i oprogramowanie rekomendowane w Programie Aktywna Tablica 2024

PROGRAM AKTYWNA TABLICA – DOFINANSOWANIE NA SPRZĘT – Top pakiet: 3x Monitor Interaktywny InsGraf DIGITAL FUTURE 65

Wprowadzanie nowoczesnych, technologicznych rozwiązań w szkole sprawia, że uczniowie chętniej się uczą, lepiej przyswajają zagadnienia, oraz rozwijają swoje zainteresowania. W Projekcie Aktywna Tablica placówki mogą wnioskować o sprzęt, który pomoże nauczycielom w prowadzeniu lekcji w sposób ciekawy i  efektywny, a uczniom w zdobywaniu kompetencji i wiedzy.

Monitory interaktywne insGraf DIGITAL w ofercie Moje Bambino dają nauczycielowi nieograniczone możliwości. Zostały zaprojektowane w sposób niezawodny i niezwykle intuicyjny, przy okazji korzystając z najlepszych i najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku. Na monitorach interaktywnych można prezentować ciekawe treści bezpośrednio z urządzenia, zarówno z popularnych przeglądarek internetowych, jak i korzystać z  dedykowanego oprogramowania spełniającego wymogi realizowania podstawy programowej, czy wyświetlać autorskie treści. Zestaw 3 monitorów oraz 3 uchwytów do monitorów interaktywnych insGraf DIGITAL FUTURE 65 to najczęściej wybierany zestaw multimediów do placówek edukacyjnych. Ze względu na optymalną wielkość, doskonałą jakość wyświetlanych treści monitory insGraf DIGITAL znajdują zastosowanie w każdym pomieszczeniu w szkole, nie tylko w klasie, ale także w gabinetach i pomieszczeniach administracyjnych. Monitory interaktywne insGraf DIGITAL to najwyższa jakość obrazu, prostota obsługi i wygoda użytkowania, umożliwiająca nauczycielom prowadzenie angażujących i pełnych pasji lekcji z myślą o inspirowaniu edukacji przyszłości.

Oferta monitorów i tablic interaktywnych, projektorów, głośników, sprzętu nagłaśniającego i akcesoriów

W naszej ofercie Aktywna Tablica 2024 znajdują się tylko i wyłącznie pomoce rekomendowane w projekcie (monitory interaktywne, tablice interaktywne, projektory, sprzęt nagłaśniający).

Monitor interaktywny – wiele możliwości w jednym urządzeniu

Wykorzystanie monitorów interaktywnych na zajęciach szkolnych pozwala przenieść edukację na zupełnie inny poziom. Zastosowanie nowoczesnych narzędzi technologicznych, takich jak monitory interaktywne, a w szczególności najwyższej jakości monitory interaktywne insGraf DIGITAL wspierają innowacyjną edukację w szkole. Monitory interaktywne pozwalają na prowadzenie interaktywnych lekcji przez aktywny udział nauczycieli i uczniów w przebiegu zajęć.

Nauczyciele, wykorzystują monitory interaktywne na wiele sposobów, od odtwarzania wysokiej jakości materiałów audiowizualnych, przez odtwarzanie edukacyjnych materiałów wideo i obrazów w wysokiej rozdzielczości po możliwości skorzystania z szerokiej oferty zasobów edukacyjnych. Proste i intuicyjne w obsłudze monitory z czytelną nawigacją przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od stopnia znajomości narzędzi technologicznych.

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

Tablica interaktywna – połączenie tradycji z przyszłością

Obecność tablic interaktywnych w polskich szkołach stała się codziennością. Są na tyle ważne i pomocne w codziennej pracy nauczyciela i ucznia, że stanowią jedną z kategorii produktów dofinansowywanych w ramach projektu Aktywna Tablica 2024. Tablice interaktywne polecane w ramach projektu Aktywna Tablica wyróżniają wysokiej klasy komponenty, łatwa obsługa, brak konieczności instalowania dodatkowych sterowników, możliwość pracy w tym samym czasie kilku dzieci naraz oraz funkcja zastosowania urządzenia zamiast klasycznej, suchościeralnej tablicy szkolnej. Możliwość prezentacji multimedialnych materiałów, tworzenia i edytowania treści oraz wspólnego rozwiązywania zadań na tablicy pozwala nauczycielom na prowadzenie ciekawych i dynamicznych zajęć. Dodatkowe akcesoria, takie jak przystawki interaktywne, głośniki, ułatwią korzystanie z tablic gwarantując komfort pracy i niezawodność w działaniu.

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

Projektory – eksplozja kolorów wyświetlanych treści

Projektory multimedialne stanowią bardzo ważny element wyposażenia pracowni szkolnej, dzięki któremu nauczyciel może w ciekawy i angażujący sposób prezentować treści i obrazy zgodne z założeniami podstawy programowej. Duży wybór projektorów multimedialnych o parametrach spełniających wymagania w ramach projektu Aktywa Tablica, pozwala na indywidualny dobór projektora pod kątem wymagań danej placówki. Różne długości rzutu prezentowanych sprzętów multimedialnych pozwalają dopasować odpowiedni projektor pod względem wielkości pomieszczenia, odległości od tablicy czy metody oświetlenia pomieszczenia. Zastosowanie projektorów pozwala wyświetlać dużych rozmiarów obraz o wysokiej rozdzielczości na tablicy interaktywnej otwiera drogę do prowadzenia interaktywnych ćwiczeń opartych na pracy indywidualnej i grupowej w oparciu aktywne metody nauczania. Zapraszamy do zapoznania z szeroką ofertą projektorów multimedialnych uznanych producentów, takich jak Epson czy Acer, które zapewnią wielogodzinny czas pracy urządzenia za sprawą zwiększonej żywotności lampy nawet do 10 000 godzin.

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

Nagłośnienie i akcesoria

W ramach programu AKTYWNA TABLICA 2024 wnioskujący mogą otrzymać dofinansowanie na zakup głośników oraz sprzętu nagłaśniającego a także akcesoriów multimedialnych. Wysokiej jakości głośniki, które można podłączyć do sprzętu multimedialnego np. komputera, laptopa czy tablicy interaktywnej to gwarancja doskonałej jakości dźwięku, który nauczyciele mogą wykorzystać do odtwarzana materiałów dydaktycznych i treści audiowizualnych na lekcjach w szkołach.

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii
Wysokość wsparcia dla szkół podstawowych i ponadpodstawych, które nie otrzymały wsparcia finansowego w latach 2020 – 2023 oraz szkół podstawowych i ponadpodstawych, które nie otrzymały wsparcia finansowego w poprzedniej edycji Programu 2017–2019

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 42 233 77 77

Sprawdź przykładowe wnioski

17500

wkład własny finansowy

3 500 PLN

14000

wkład własny rzeczowy

3 500 PLN

Konsultacje Programie Aktywna Tablica/Wniosek
42 233 77 77

 

Infolinia techniczna
600 992 549 

Wizyta w Twojej placówce:

 

  • Tel: 667 633 861 (dyrektor handlowy)
  • Tel: 781 980 221 (koordynator na województwa:
    lubuskie, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie)
  • Tel: 667 622 034 (koordynator na województwa:
    podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie, małopolskie, śląskie)
  • Tel: 504 266 59 (koordynator na województwa:
    mazowieckie, łódzkie, warmińsko – mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie)

Koordynatorzy ds. Programu Aktywna Tablica

anita smolińska, koordynator projektu aktywna tablica umożliwiającego dofinansowanie na monitory interaktywne

Anita Smolińska

Koordynator ds. Programu

tel: 781 980 221
a.smolinska@mojebambino.pl

Agata Witkoś- konsultant do spraw aktywnej tablicy

Agata Witkoś

Koordynator ds. Programu

Tel: 667 622 034
m.kociuba@mojebambino.pl

piotr waś ekspertr ds programu aktywna tablica i ekspert ds monitorów interaktywnych
kamila-dyszkiewicz

Program Aktywna Tablica to finansowe wsparcie, dzięki któremu placówki oświatowe będą mogły zostać wyposażone w innowacyjne i multimedialne sprzęty oraz akcesoria. Zajęcia w klasie zaaranżowanej nowoczesnymi sprzętami i akcesoriami zapewni zdobycie umiejętności w zakresie technologicznych oraz informatycznych zarówno u uczniów, jak i nauczycieli. Program Aktywna Tablica oferuje dofinansowanie na zakup monitorów interaktywnych, tablic, laptopów, głośników, zestawów do edukacji hybrydowej, projektorów oraz pomocy dydaktycznych, które obudzą w dzieciach pasję do nauki oraz zwiększą skuteczność nauki.
W ofercie Moje Bambino znajdą Państwo najwyższej jakości monitory interaktywne, które zapewnią multimedialne oraz ciekawe zajęcia szkolne. Możliwość pisania i rysowania na ekranie za pomocą palca czy pisaka sprawia, że monitor interaktywny będzie pełnił także funkcję tradycyjnej tablicy szkolnej. Monitory interaktywne wyróżniają się wysoką jakością ekranu, dzięki czemu, istnieje możliwość uatrakcyjnienia zajęć multimedialnymi prezentacjami.
Duży wybór tablic interaktywnych zapewniających innowacyjne lekcje, głośników oraz innych urządzeń pozwalającym na przekaz dźwięku to tylko niektóre z nowoczesnych sprzętów, jakie mogą Państwo nabyć w ramach programu Aktywna tablica 2024. Firma Moje Bambino na bieżąco odpowiada na aktualnie panującą sytuację w kraju. W związku z tym w ofercie firmy znajdą Państwo zestawy do edukacji hybrydowej, które usprawnią proces nauczania na odległość, a uczniowie, którzy nie będą mogli dotrzeć do szkoły na zajęcia, będą mogli w nich uczestniczyć dzięki funkcjonalności, jaką wyróżniają się monitory interaktywne.
Zachęcamy do zapoznania się z gotowymi pakietami, które zrealizujecie Państwo w ramach programu Aktywna Tablica!