Dlaczego warto wybrać ofertę Moje Bambino?

Celem programu Aktywna Tablica 2021 jest podniesienie poziomu edukacji w placówkach oświatowych, poprzez dofinansowania do zakupu sprzętu multimedialnego, materiałów terapeutycznych oraz pomocy dydaktycznych dla uczniów, w tym dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W ramach programu szkoły podstawowe i ponadpodstawowe mogą ubiegać się m.in. o zakup laptopów, monitorów interaktywnych, robotów edukacyjnych, programów multimedialnych oraz zestawów dla nauczyciela.

Do grona wnioskujących o dofinansowanie mogą dołączyć szkoły, które nie brały udziału w programie Aktywna Tablica w 2017 – 2019 roku oraz szkoły podstawowe i szkoły ponadpodstawowe. Oprócz tego, dodatkowe granty mogą otrzymać placówki, w których uczą się uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, które nie otrzymały wsparcia w 2020 roku.  – im przysługuje nawet 43 750 zł dofinansowania!

Więcej informacji na temat programu Aktywna Tablica oraz nowelizacji ustawy na 2021 rok dostępne są na stronie www.aktywnatablicaprojekt.pl.

Gotowe pakiety w ramach programu Aktywna Tablica

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, firma Moje Bambino stworzyła gotowe pakiety, zgodne z wartością dofinansowania.

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu materiałów dydaktycznych oraz współpraca ze specjalistami, pozwalają firmie wybrać odpowiednie narzędzia, najlepiej pasujące do potrzeb placówek. Wśród nich znajdują się zarówno produkty, przeznaczone dla szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych, z uwzględnieniem pomocy dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Sprawdź sam i wybierz optymalne rozwiązanie dla Twojej szkoły!

Asortyment do zakupienia w Programie Aktywna Tablica

Moje Bambino, jako lider na rynku wyposażenia placówek oświatowych w Europie Środkowej i Wschodniej z wieloletnią praktyką i innowacyjnym podejściem do tworzonych rozwiązań to firma godna zaufania, z którą warto zrealizować Program Aktywna Tablica. Ponad to, firma utrzymuje stałą współpracę z renomowanymi specjalistami z zakresu edukacji szkolnej oraz terapii i wspólnie z nimi tworzy pomoce dydaktyczne.

Wiele z tych produktów posiada licencję, np. Centrum Nauki Kopernik. Daje to gwarancję, że materiały logowane znakiem własnym marki, są odpowiednio przygotowane do pracy z dziećmi, również tymi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Wsparcie specjalistów w Programie Aktywna Tablica

Placówki, które wybierają współpracę z marką Moje Bambino mają zagwarantowaną pełną obsługę subwencji u jednego dostawcy. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby wspierać kontrahentów od etapu pisania i składania wniosków w programie, przez cały proces realizacji, aż do finalnej realizacji zamówienia. Oprócz kompleksowej obsługi o wysokim standardzie, firma zapewnia szkolenia z zakupionych produktów oraz dwuletnią gwarancję posprzedażową.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem Aktywna Tablica 2021, gdzie znajdziecie propozycje na zrealizowanie programu wspólnie z firmą Moje Bambino. Oferta obejmuje produkty dla szkół podstawowych, również tych, gdzie uczą się dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, oraz szkół ponadpodstawowych. Wszelkie najnowsze informacje odnośnie projektu, znajdziecie na naszej stronie, zatem zachęcamy do regularnego odwiedzania witryny.

Zapraszamy również na nasze kanały w mediach społecznościowych, gdzie codziennie pojawiają się nowe, angażujące treści:

Leave a Reply